"TRANSVOSTOK" w sieciach społecznościowych
marcopololine
Strona główna » Usługi » Transport kolejowy

Transport kolejowy

Od czasów powstania transportu kolejowego przewóz ładunku tym środkiem zajął aktywną pozycję w transporcie krajowym jak również zagranicznym. I ten fakt nie jest dziwnym, ponieważ ten wariant dostawy na lądzie nie jest uzależniony od jakichkolwiek warunków klimatycznych. Transport kolejowy umożliwia łatwy przewóz faktycznie każdego ładunku. Ponadto, transport kolejowy jest najbardziej tanim i niezawodnym transportem.

Firma “TRANSVOSTOK” oferuje możliwości wysłania ładunku transportem kolejowym o dowolnych ilościach z wyborem jednego z wielu dostępnych kombinacji taborów kolejowych. Do wyboru Klienta dostępne są chłodniarki, wagony kryte, izotermy, pół-wagony, a także wagony o przeznaczeniu specjalistycznym i inne tabory kolejowe.

Specjaliści naszej firmy umożliwią transport ładunków ciekłych, o wielkich gabarytach, ciężkich, pozagabarytowych, oraz materiałów wymagających zachowania szczególnych temperatur. W niektórych przypadkach wygodniej jest skorzystać z transportu kolejowego, który jest wygodny i praktyczny wobec innych wariantów transportu.

Od początku swojej działalności i dotychczas Firma “TRANSVOSTOK” uważa transport kolejowy jako najbardziej priorytetowy i sprawdzony czasem niezawodny transport. Nasi wykwalifikowane specjaliści gotowi są wyświadczyć pełny wachlarz usług niezbędnych do załatwienia formalności, przewozu, wyekspediowania ładunku zgodnie z czynnym ustawodawstwem. Każdy Klient znajdzie indywidualne podejście do rozwiązania sprawy i znalezienie najbardziej odpowiedniego wariantu dostawy z uwzględnieniem każdej potrzeby i wymogi.

Na wymogę Klienta Firma “TRANSVOSTOK” załatwi całkowite ubezpieczenie ładunku w celu minimalizowania ryzyka nadzwyczajnego, który może być spowodowany czynnikami zewnętrznymi. W każdej chwili Państwo może uzyskać szczegółowych informacji w zakresie ubezpieczenia ładunku. Nasze fachowcy zawsze gotowi są udzielić Klientowi wszechstronnej pomocy. Wyczerpujące informacje o specyfice wyekspediowania ładunku transportem kolejowym udzielą eksperci firmy “TRANSVOSTOK”.

Certyfikat ISO
ISO 9001:2009 ISO 14001:2006
AKTUALNOŚCI
Uruchomienie przedstawicielstwa w Polsce (Katowice)

Uruchomienie przedstawicielstwa w Polsce (Katowice)

W ciągu lat spółka TRANSVOSTK zaprezentowała się solidnym partnerem, zdobyła znaczne wszechstronne doświadczenie w zakresie przewozu ładunków, załatwienia formalności celnych i usług ekspedytorskich na terenie Ukrainy, WNP oraz Europy.
25.11.2014
dokładniej